Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

DVSC hírek

[2017-08-18] Győzelemnek örülhet a DVSC
Szép eredménnyel, 4-1-re győzött a Loki a Vasas ellen, az OTP Bank Liga 6. fordulójának meccsén, pénteken. Tőzsér Dániel egy büntetőt lőtt be a 27. percben, ezt követte Mengolo és Varga gólja, majd még egyet sikerült fejelnie Tőzsérnek, ezzel el is dőlt a mérkőzés, Szivacski szépített még 4-1-re a második félidőben.
[2017-08-14] Bódi Ádámot kölcsönvette a Loki
A Videotonból visszatért a DVSC-hez egy évre a fiatal középpályás, valószínűleg pénteken már játszani fog, a Vasas elleni bajnoki mérkőzésen.
[2017-08-09] Sós Bencét megműtötték
A DVSC játékosának a térdét kellett megoperálni, szerdán, ciszta és porcsérülés miatt. Előreláthatóan a focista négy-hat hétig biztosan nem edzhet a csapattal.
[2017-08-08] Büntetést kap a DVSC
A Ferencváros elleni meccsen a Loki szurkolók viselkedése miatt kapja a csapat a büntetést, 100ezer forintot szabott ki az MLSZ.
[2017-07-30] Döntetlen a Paks elleni DVSC meccs
Az OTP Bank Liga 3. fordulójában a Paksi FC – DVSC mérkőzés eredménye 1-1. Sós góljával vezetett a Debrecen, amikor Bertus 11-esből egyenlített a 68. percben.

[2017-07-23] Kikapott a Debrecen ismét
Az OTP Bank Liga 2. fordulójában a Haladás-DVSC mérkőzés eredménye 1-0 lett. Sajnos a DVSC-nek nem volt komolyabb gólhelyzete, a hazai csapat végig előnyben játszott.
[2017-07-20] Takács Tamás több hétig gyógyulhat
A Mezőkövesd-DVSC meccsen megsérült Takácsnak részleges bokaszalag-szakadása lett, amely miatt több hetes pihenőre kényszerül. A kapus, Novota János pedig bemelegítés közben sérült meg.